Moja láska k tancu začala už v detstve. Ako 10-ročná som navštevovala detský súbor pôvodných latinsko-amerických tancov Latiniko. Tu začali aj moje prvé inštruktorské skúsenosti. Vďaka dôvere trénerky som mala možnosť viesť hodiny tanca pre deti a latino kurzy pre dospelých. Neskôr viedli moje kroky do súboru Tropical. V čase materskej dovolenky mi pohyb veľmi chýbal. Práve v tomto období som sa dopočula o programe Zumba fitness. Na moju prvú hodinu pod vedením inštruktorky Danielky Čavojec Česnekovej nikdy nezabudnem! Zumba ma očarila, dodáva mi energiu, podporuje pozitívne myslenie.

Zumba je spojením latinsko-amerického tanca, fitness a aerobiku na mimoriadne motivačnú hudbu.

Certifikovaným Zumba inštruktorom som už krásnych deväť rokov a pre moje ²Las Señoritas de la Zumba² pripravujem s radosťou stále nové choreografie a naďalej sa vzdelávam (certifikát B1, B2, Zumba kids, Zumba Step, Strong by Zumba).

Výzvou v mojom živote je vedenie hodín nového programu Strong by Zumba. Nadobudla som pocit, že potrebujem viac posilniť telo a formovať ho aj pomocou silového cvičenia.

Vďaka Zumbe som spoznala veľa skvelých ľudí, našla si nových priateľov. Teším sa na každú spoločnú hodinu, či stretnutie, pretože zažijeme plno zábavy.

Bez Vás by to nešlo 🙂