Túžili ste sa niekedy cítiť ako pravý princ alebo princezná? Presne tento zážitok Vám ponúka naša tanečná škola.

Zúčastnite sa spolu s nami na nezabudnuteľnom  plese vo Viedni a nechajte sa uniesť do noblesnej atmosféry minulosti, kde graciózne dámy v nádherných šatách elegantne krúžia v pároch s gentlmenami na hudbu živého orchestra.

Vo Viedne viac ako tristo ročnú plesovú tradíciu sa však podarilo udržať až dodnes. Kedysi boli plesy a bály záležitosťou len bohatých aristokratických rodín. V dnešnej dobe je už viacero Viedenských bálov dostupný aj pre verejnosť.

Dňa 27. januára 2018 Kursalon znovu otvorí svoje dvere pre tradičný ples „Johann Strauss Ball“. Tento krát, jarná, letná, jesenná a zimná atmosféra budú tematicky inšpirovať najdôležitejšie udalosti programu, vrátane nádhernej ceremónie otvorenia plesu, tanečnej show, polnočnej štvorylky, valčíkového rýchlokurzu, a to všetko v 4 luxusných sálach historickej budovy Viedenského Kursalónu.

Naša tanečná škola zabezpečí vstupenky na Johann Strauss Ball, dopravu tam a späť, sprievod a hlavne skupinu ľudí, ktorí milujú spoločensky tanec a spolu s ktorými  si užijete oveľa viac. Využite  túto príležitosť  ponoriť sa do vynikajúcej atmosféry tradičného Viedenského plesu, zatancovať valčík alebo cha-cha-cha, zoznámiť sa s novými ľuďmi a jednoducho zabaviť sa.

Cena za akciu „Johann Strauss Ball“ je 79 €/ osoba.

Cena zahŕňa: vstupenky na Johann Strauss Ball, dopravu tam a späť, sprievod.

Akcia sa koná: 27.01.2018, odjazd z Bratislavy o 19.15 od tanečnej školy City Dance.

Dress code:

  • Dámy: spoločenské šaty
  • Pani: smoking alebo oblek

Přihláška na Johann Strauss Ball 27.1.2018