Tanečná zoznamkaHľadáte si partnera alebo partnerku na tancovanie, poprípade aj viac?  Naše tanečno-zoznamovacie párty sú ideálnym miestom na stretnutie mužov a žien vo veku nad 30 rokov.

Počas tanečného večera sa zoznámite s novými ľuďmi, kde na jednej strane môžete stretnúť partnera pre párové tancovanie, a na druhej si rozšírite možnosti pri hľadaní spoľahlivého partnera na celý život.

S pomocou vtipných moderátorov, v živej a uvoľnenej atmosfére získate pocit, ako by ste boli  na 10 – 15 stretnutiach!

Zoznamovacia párty trvá 3 hodiny a prebieha nasledovne:

1 časť podujatia – učíme sa tancovať spoločenské tance. Pod vedením skúsených inštruktorov v priebehu hodiny a pol sa naučíte základné kroky dvoch až troch tancov:

  • veľmi krásny a romantický pomalý waltz,
  • cha-cha-cha – rytmus a živá komunikácia partnerov,
  • Jive, pripomínajúci zábavnú hru.

Počas nácviku už naučených základných pohybov v pároch, si všetky dámy budú môcť zatancovať postupne so všetkými pánmi.

2 časť podujatia – zábavná diskotéka, počas ktorej sa konajú zaujímavé súťaže a hry.

3 časť podujatia – počas posledného tanca je možnosť výberu partnerov a vytvorenie tanečných  párov večera. Novo zložené páry dostanú ďalší bonus – motivačnú  cenu!
Účastníci zoznamovacej párty sa musia dopredu zaregistrovať na webovej stránke. Organizátori podujatia sledujú, aby že počet žien a mužov bol rovnaký. Tým pádom, každý hosť na párty bude mať tanečného partnera!
Pridáte sa na našu párty a získate nových známych, zaujímavý zážitok a veľa pozitívnych emócií. A možno práve v tento večer vas čaká stretnutie ktoré zmení Váš život…

Cena vstupného na zoznamovaciu párty je 12 €/ osoba.

Cena zahŕňa: tanečný kurz pod vedením skúseného inštruktora, nealko nápoje, diskotéku a možnosť získať jednu z mnohých drobných cien.

Prvá zoznamovacia párty sa uskutočnila 25.11.2017 v tanečnej škole CITY DANCE.

Sledujte informácie o nových termínoch.

Přihláška na tanečno-zoznamovaciu párty