Přihláška na Individuálne svadobné prípravy

Svadobný tanec

Svadba je najšťastnejším momentom v živote každého páru a skutočne prvým krokom v spoločnom živote je svadobný tanec, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou celej oslavy.

Prvý tanec je veľmi dôležitou udalosťou v živote mladého páru. Je to symfónia nežnosti a harmónie. Budúca nevesta a ženích by sa mali spoločne pripraviť na tanec, ktorý má ešte viac zjednotiť pár v láske. Charakter svadobného tanca by mal odrážať celý vnútorný svet páru, byť jedinečným.

Samozrejme, všetci budúci manželia snívajú, že ich tanec bude najromantickejší a najkrajší. Práve taký tanec Vám pomôžu pripraviť profesionálni choreografi našej tanečnej školy, a to formou:

– svadobných rýchlokurzov,

– individuálnych tréningov,

– kombinácie kurzov a individuálnych hodín.

Svadobný rýchlokurz

  • 4 × 60 min lekcia tanca
  • Obsah kurzu:
  1. prvá hodina – úvod do tanca, držanie a vedenie partnerky, waltz – základne kroky a figúry
  2. druhá hodina – viedenský valčík
  3. tretia hodina – polka a opakovanie tancov
  4. štvrtá hodina – príprava krátkej choreografie s prvkami show v pomalom tempe

 

Individuálne hodiny

Najzaujímavejšou, veľmi produktívnou a efektívnou formou tanečnej prípravy je individuálny tréning. Pri individuálnych tréningoch v čo najkratšom čase zvládnete tanečné kroky a choreografie.

Na individuálnych hodinách sa Vám bude plne venovať tréner, čo Vám umožní pracovať podľa Vašich špecifických potrieb, a to je ideálne pri príprave  individuálnej svadobnej choreografie na zvolenú hudobnú skladbu.

Dĺžka individuálne lekcie je v trvaní 60min

Kombinácie kurzov a individuálnych hodín

Kombinácie kurzov a individuálnych hodín sú optimálnou formou svadobnej prípravy, pri ktorej v rámci skupinových tréningov zvládnete základy v príjemnej atmosfére spolu s inými mladými pármi. Jedinečnú choreografiu si následne v krátkom čase pripravíte na základe už zvládnutých krokov na individuálnych hodinách s lektorom na Vami zvolenú skladbu.